o InBody

Sme InBody - svetový líder v analýze zloženia tela.

Na začiatku deväťdesiatych rokov minulého storočia, zakladateľ a CEO, Dr Kichul Cha, uznal, že dostupné zariadenia na bioimpedančnú analýzu zloženia tela mali obmedzené možnosti a často i chybné výsledky. Boli často nepresné, a z lekárskeho hľadiska nepoužiteľné pri liečbe pacientov, ktorí najviac potrebovali analýzu telesnej kompozície. Na základe jeho skúseností v strojárstve, začal pracovať na úplne nových, a hlavne presnejších technológiách.

V 1996, založil InBody. O dva roky neskôr sa narodilo prvé zariadenie InBody. Dnes sa spoločnosť InBody rozrástla z malej firmičky Biotech v Južnej Kórei do nadnárodnej korporácie s pobočkami a distribútormi vo viac ako 40 krajinách sveta. Naše prístroje poskytujú presné a užitočné údaje o zložení tela svojim užívateľom. InBody kombinuje pohodlie, presnosť a reprodukovateľnosť do jedného ľahko použiteľného prístroja.

ULTRASERVICE s.r.o. - hrdý partner InBody na Slovensku.

Spoločnosť ULTRASERVICE s.r.o. vznikla v roku 2010 ako obchodná spoločnosť špecializujúca sa na dovoz, predaj a servis zdravotníckej techniky. Sme hrdí na to, že sa nám podarilo do portfólia produktov začleniť i tak skvelé produkty, akými sú prístroje InBody. Našou prioritou je individuálny prístup, poskytovanie podpory užívateľom našich produktov, poradenská činnosť a servis.